معراج نیوز

پایگاه خبری معراج نیوز

ابراز همدردی رییس شورای مشورتی سازمان های مردم نهاد کشور مالزی با خانواده های داغدار حادثه کرمان

چیگو محد عظمی عبدالحمید رییس شورای مشورتی سازمان های مردم نهاد کشور مالزی(ماپیم) جنایات تروریست های اسرائیل را در کرمان محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، چیگو محد عظمی عبدالحمید رییس شورای مشورتی سازمان های مردم نهاد کشور مالزی(ماپیم) در پی حادثه تلخ و تأسف بار روز گذشته کرمان، در پیامی ضمن محکومیت این جنایت تروریستی با خانواده های داغدار این مصیبت ابراز همدردی کرد.
چیگو محد عظمی عبدالحمید در تماس تلفنی با حبیب رضا ارزانی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی ضمن تسلیت و ابراز همدردی برای حادثه تروریستی کرمان پیامی با این مضمون صادر کرد: به مناسبت چهارمین سال ترور سید قاسم سلیمانی به همه قربانیان انفجار بمب اخیر در کرمان ایران تسلیت می گوییم و با آنها ابراز همدردی می کنیم، ما قتل عام غیرنظامیان را که نشان از عملیات تروریستی صهیونیست ها دارد، به شدت محکوم می کنیم.

ما از عاملان این جنایت فجیع که به احتمال زیاد، موساد است، ناراحت و خشمگین هستیم. موساد اسرائیل به دلیل انجام عملیات های آشکار و پنهان خود برای از بین بردن جنبش مقاومت اسلامی همیشه بدنام است.

همچنین ما برای خانواده های قربانیان دعا می کنیم که در برابر دشمنان اسلام قوی و مصمم باشند.

ما از مقامات بین المللی برای تحقیقات و شناسایی مقصر برای هر گونه عملیات دیگر؛ هوشیاری بالا و دقت کامل را خواستاریم.
گفتنی است؛ مردم مالزی از شب قبل سال نو میلادی ۲۰۲۴ در کنار سفارت آمریکا تجمع کردند و خواستار پایان جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در غزه هستند و همچنین درخواست کردند که تا اعلام آتش بس در غزه هر شب در این مکان تجمع خواهند کرد.

کد خبر : ۱۴۰۲۱۰۱۴.۰۲